کدخبر: 2811 | یکشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۱

جهاد واقعی تبیین واقعیت‌ها و پیشرفت‌های کشور است

جهاد واقعی تبیین واقعیت‌ها و پیشرفت‌های کشور است

 آیت‌الله حبیب‌الله شعبانی ظهر امروز رزمایش «جهادگران فاطمی ۲» در همدان ضمن قدردانی از اقدامات جهادگران با بیان اینکه جبهه نفاق واقعیت‌های اجتماعی و سیاسی کشور و عظمت مردم ما را درک نکرده و نمی‌کند اظهار کرد: گاهی در فضای رسانه‌ای نسبت به مسائل کشور دروغ‌هایی گفته شده و فضا طوری پیش رفته که برخی نیز آن را باور کرده‌اند.

وی با بیان اینکه اتفاقات اخیر در کشور نشان داد بین فضای مجازی و واقعیت شکاف وجود دارد افزود: امروز کار جهادگران این است که واقعیات و توفیقات کشور را برجسته کنند، کار جهادی تنها ساخت خانه و آبرسانی و... نیست هر چند همین موضوع نیز بسیار ارزشمند است.

نماینده ولی فقیه در استان همدان با تاکید به اینکه امروز جهاد در این است که شرایط را تبیین کرد و واقعیت‌های اجتماعی را بیان کنیم گفت: ما منکر نقاط ضعف نیستیم اما دشمن با شیطنت فراوان فقط نقاط ضعف را برجسته می‌کند تا مردم نقاط قوت را نبینند.

وی با بیان اینکه امروز زمان رفاقت و گفت‌وگو و جهاد تبیین است خطاب به بسیجیان اظهار کرد: برخی قضاوت‌ها نسبت به بسیج نباید شما را دلسرد کند چراکه وقتی برای خداوند کار می‌کنید دیگر این ملامت‌ها مهم نیست.

شعبانی با اشاره به اینکه امام علی(ع) وقتی تصمیم گرفت با معاویه بجنگد از ملامت‌ها نترسید گفت: اگر تشخیص دادید مسیر حق است در آن راه حرکت کنید.

وی با بیان اینکه این روزها داستان پرتکرار تاریخ را می‌بینیم که «آرمان‌»ها و افراد زیادی در مسیر حق فدا شدند عنوان کرد: باید در مسیر حق با قدرت و قوت حرکت کرده و نیت‌های خود را خالص کنیم چراکه خدواند متعال به این نیت خالص ما برکت می‌دهد و اگر اخلاص باشد یک آجر گذاشتن تاثیر بیشتری دارد.


نظرات بازدیدکنندگان

*
*
*
کد امنیتی