کدخبر: 2919 | چهارشنبه ۳ اسفند ۱۴۰۱

چهار میلیون و ۵۰۰ هزار قطعه جوجه ریزی در همدان انجام شد

چهار میلیون و ۵۰۰ هزار قطعه جوجه ریزی در همدان انجام شد

حسین فضلی در گفتگو با خبرنگار بازار با بیان اینکه دی ماه امسال سه میلیون و ۲۰۰ هزار قطعه جوجه ریزی در همدان انجام شده است، گفت: در نیمه اول بهمن ماه نیز یک میلیون و ۵۰۰ هزار قطعه جوجه ریزی انجام شده که روی هم حدود چهار میلیون و ۵۰۰ هزار قطعه جوجه ریزی را شامل می شود.

وی بابیان اینکه در بد بینانه ترین حالت برای یک ماه آخر سال که به ماه رمضان منتهی می شود هشت هزار تن تولید گوشت مرغ داریم، افزود: ذخایر مرغ منجمد خوبی در بخش دولتی (پشتیبانی امور دام ) داریم و علاوه بر آن از انبار های بخش خصوصی هم برای این منظور استفاده کرده ایم

معاون توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان همدان بایادآوری اینکه روزانه حدود ۵۰ تن نیاز مصرفی گوشت قرمز استان همدان است، گفت: ۳۵ تا ۴۰ تن روزانه بصورت گوشت گرم (کشتار در کشتارگاه ها)تامین می شود و مابقی از ذخایر استراتژیک است.

وی بابیان اینکه طی ماه گذشته روزانه ۱۰ تا ۱۲ تن بر حسب نیاز آن روز گوشت منجمد در بازار توزیع شده است که در مجموع ۳۱۲ تن بوده است، گفت: سالیانه ۳۰ تا ۳۲ هزار تن تولید گوشت قرمز و نیاز استان حدود ۲۰ تا ۲۲ هزار تن است.

معاون توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان همدان گفت: از ابتدای طرح هدف مندی یارانه ها ۸۱۲ تن گوشت قرمز منجمد در بازار همدان توزیع شده است.


نظرات بازدیدکنندگان

*
*
*
کد امنیتی