کدخبر: 2938 | پنج شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۲

ساخت ۸۰۰ خانه برای محرومان همدان

ساخت  ۸۰۰ خانه برای محرومان همدان

 علی قراباغی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اقدامات عمرانی بسیج سازندگی در استان اظهار کرد: تاکنون قرارداد ساخت ۸۰۰ قرارداد منزل مسکونی برای محرومان منعقد شده که از زمان‌بندی اجرا جلوتر هستیم.

وی با تاکید بر ساخت ۵۱۴ مسکن و تحویل آن در روز ۱۴ اسفند سال گذشته گفت: بقیه منازل نیز طی دهه فجر آماده و تحویل داده می‌شود.

مسئول بسیج سازندگی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با بیان اینکه شان نزول بسیج سازندگی حرکت‌های جهادی است تا شور و نشاط جوانان بسیجی برای زدودن فقر و محرومیت مدنظر قرار گیرد گفت: برخی به ظاهر محروم نیستند اما محروم از انفاق کردن هستند که باید آنها را پای کار آورد تا بتوانند به محرومان خدمت کنند.

وی با بیان اینکه گروه‌های جهادی در کنار بسیج سازندگی قرار می‌گیرند و به ساخت و ساز برای محرومان کمک می‌کنند که بسیار ارزشمند است افزود: در جهاد آبرسانی ۴۶ درصد از زمان تعیین شده جلو هستیم و به ۱۶۰ روستا و با ظرفیت نیروی انسانی ۱۵۴ هزار نفر آبرسانی می‌شود.

قراباغی از ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی پروژه مخازن آب استان خبر داد و گفت: با وجود اینکه اعتبارات ۳۷ درصد تخصیص یافته اما ما کار را تا ۵۰ درصد تمام کرده و تحویل داده‌ایم.

وی با اشاره به وجود یک‌هزار و ۹۰۰ گروه جهادی در استان عنوان کرد: از این تعداد ۴۵۰ گروه جهادی فعال هستند و ویژه به شمار می‌آیند.

پایان پیام/89026/


نظرات بازدیدکنندگان

*
*
*
کد امنیتی