کدخبر: 486 | یکشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۰

برگزاری مسابقات ورزشی فعالان رسانه به مناسبت هفته خبرنگار

برگزاری مسابقات ورزشی فعالان رسانه به مناسبت هفته خبرنگار

عضو هیئت مدیره انجمن صنفی مدیران رسانه‌های استان همدان عنوان کرد: به مناسبت هفته خبرنگار، مسابقات ورزشی ویژه فعالان رسانه استان همدان برگزار خواهد شد.

حمداله چاروسائی در گفتگو با خبرنگار ما با تأکید بر ضرورت تقدیر از تلاش‌های فعالان رسانه، افزود: این مسابقات 13 مرداد در مجموعه ورزشی شهید شمسی‌پور ساعت 18 تا 20:30 برگزار می‌شود.

وی با اشاره به محدودیت‌های ایجاد شده به دلیل شیوع کرونا و لزوم پایبندی به پروتکل‌های بهداشتی، گفت: از میان ورزش‌های مختلف، دو ورزش که در شرایط باز انجام می‌شود، انتخاب شد تا افراد با رعایت فاصله مناسب، بدون برداشتن ماسک و فعالیت بدنی زیاد در آن شرکت کنند. تمامی لوازم ورزشی نیز ضدعفونی شده‌اند.

مدیر روابط عمومی اداره ورزش و جوانان استان همدان با بیان اینکه دو ورزش جذاب و نسبتاً نو را برای مسابقات روز خبرنگار در نظر گرفته‌ایم، افزود: مسابقات تیراندازی با کمان و مینی گلف در مجموعه ورزشی شهید شمسی‌پور و در فضای باز برای فعالان رسانه‌ای خانم و آقا برگزار خواهد شد.

چاروسائی ضمن ابراز امیدواری از اینکه فعالان رسانه اوقات خوشی را در این مسابقات سپری کنند، گفت: به نفرات برتر مسابقات نیز هدایایی اهدا خواهد شد.

این عضو هیئت مدیره انجمن صنفی مدیران رسانه استان همدان در ادامه گفت: خوشبختانه انجمن صنفی از بدو تشکیل فعالیت‌های خوبی انجام داده است و بیشتر مدیران رسانه‌های استان عضو این انجمن شده‌اند.

چاروسائی افزود: انجمن صنفی مدیران رسانه استان همدان همواره در تلاش است تا بتواند بیشتر و بهتر از فعالان رسانه‌ای استان حمایت کند و به آنها خدمات ارائه دهد.

وی ضمن یاد مرحوم مهدی کاشی از بنیانگذاران انجمن صنفی، اظهار کرد: امیدواریم بتوانیم خدمتگزار خوبی برای فعالان رسانه‌ای استان باشیم.

وی در خاتمه ضمن تقدیر از دکتر سیفی مدیرکل ورزش و جوانان استان همان گفت: هیئتهای ورزشی گلف و تیراندازی با کمان نیز برای برپایی این مسابقات همکاری بسیاری داشته‌اند


نظرات بازدیدکنندگان

*
*
*
کد امنیتی