کدخبر: 529 | پنج شنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰

چگونگی فعالسازی هنرکارت و دریافت رمز آن

چگونگی فعالسازی هنرکارت و دریافت رمز آن

«هنرکارت» یکی از تسهیلات ارائه شده از سوی صندوق اعتباری هنر برای فعالان فرهنگی، هنری و رسانه‌ای کشور بوده است.

بعد از دریافت هنرکارت برای فعال سازی آن باید شماره ۱۶ رقمی آن را از طریق سامانه پیامکی تلفن همراه خود (صرفاً شماره تلفن همراه ارایه شده در زمان ثبت نام هنرکارت) به شماره  ۵۰۰۰۲۸۱۹۰ ارسال کنید.

پس از ارسال پیامک چند دقیقه بعد پیامی با این مضمون که هنرمند گرامی پیامتان دریافت شد، را مشاهده خواهید کرد و تا ۴۸ ساعت آینده رمز کارت برای شما ارسال خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرنگاران و رسانه؛ مراحل فوق برای کسانی که مبالغ واریز شده به حسابشان را دریافت کرده بودند و افرادی که مبلغی را از طریق مراجعه به شعبات بانک آینده دریافت نکرده‌اند باید پس از دریافت هنرکارت با مراجعه حضوری به یکی از شعبات بانک آینده و ارایه شناسنامه و کارت ملی، کارت خود را فعال و رمز خود را دریافت کنند.

گفتنی است هنر کارت یک پروژه ارائه خدمات بانکی به اعضای صندوق اعتباری هنر است که با همکاری بانک آینده در کشور انجام می‌شود. مجری پروژه هنر کارت “شرکت هنر کارت بنیان ایرانیان” است که در زمینه پروژه‌های فناوری اطلاعات و خدمات الکترونیکی فعالیت می‌کند. مقدمات اجرایی هنر کارت به عنوان یکی از پروژه‌های مهم صندوق اعتباری هنر از سال 1398 آغاز شده و صمیمانه امیدواریم بتوانیم خدمات متمایزی را به دارندگان هنر کارت ارائه دهیم و همراه با هم زندگی شیرین‌تری را تجربه کنیم.

لازم به توضیح است مسئولیت صحت اطلاعات هویتی صرفا برعهده‌ی دارنده کارت بوده و تمام قوانین و شرایط استفاده از کارت‌های بانکی در مورد هنر کارت مؤثر می‌باشد و هر متقاضی می‌تواند حداکثر یک هنر کارت داشته باشد.

شایان ذکر است هنر کارت یک کارت بانکی عضو شبکه شتاب است که تمامی قابلیت‌های کارت‌های بانکی مانند برداشت وجه، پرداخت قبوض، خرید اینترنتی و انتقال وجه را دارد ولی با این مزیت که درصدی از مبلغ خرید را بابت هر نوع خریدی که انجام می‌دهید به کارت شما بر می‌گرداند. دریافت هنر کارت راحت و آسان است و بصورت آنلاین می‌توانید آن را درخواست دهید.


نظرات بازدیدکنندگان

*
*
*
کد امنیتی